E-KATALOG

Yeraltı İkaz (Kazı) Bantları

Detectable Tape

BİMA Yeraltı İşaretleme Bantları;  yüksek kaliteli, detektörle algılanabilen tipiyle, piyasanın lideridir. Baskı uyarı mesajları mürekkebin silinmesini önler ve asit, alkali, nem ve toprakta mevcut olan diğer zarar verici öğelere dayanıklıdır. Böylece baskılar, bandın tamamıyla yansıtılmasına izin verir.

Bant okunmadan önce görülebilir olmalıdır. Bu nedenle bütün bant boyunca üzerine kalın siyah harflerle kullanım amacına uygun uyarı, tanımı ve renk kodu ile baskı yapılmaktadır.

Tüm yeraltı işaretleme bantları, ekstrüzyon lamine ve şerit rengi % 100 pigment ile yapılmaktadır. Standart APWA renk kodları kullanılmaktadır. 300 metrelik rulolar halinde ve 7,5 cm – 15 cm – 30 cm genişliklerde satışa sunulmaktadır.

 

Non-Detectable Tape

Elektrik, telefon, temiz su, pis su, benzin, petrol gibi her türlü yeraltı tesisatların işaretlenmesinde kullanılan, uyarı mesajı baskılı, görülebilir, asidlere, alkalilere toprakta bulunan diğer zararlı elementlere dayanıklı, uluslararası normlarda metal dedektörüyle tespit edilemeyen tipte (Non-Dedectable-Tape) yeraltı işaretleme bantları firmamız tarafından imal edilmektedir.

ASTM STANDARTLARINA UYGUNDUR.

Kategoriler

ui & ux design • CRATER / development • ikidijital