E-KATALOG

Durasoil Toz Kontrolü

Toz Kontrolü

Soilworks, LLC Durasoil toz kontrol malzemesinin mucidi ve üreticisidir. Durasoil, alanında devrimsel nitelikteki en gelismis yeniliktir; günümüzün zorlu toz kontrol gereksinimleri için geliştirilmiştir.

Bu ultra saf, sentetik organik sıvı, en yüksek çevresel etkinlik standartlarına uygun sekilde formüle edilmiştir.

Durasoil, kendini diger ürünlerden ayıracak bir berraklıga sahiptir, kokusuzdur; temiz ve basitçe, sulandırılmadan uygulanır. Teknolojik anlamda ileri olan bu sıvı kürlenmez, bu sayede uygulamanın hemen ardından uygulama yapılan alan derhal kullanılabilir hale gelir.

Bundan başka, Durasoil'in üzerinde tekrar çalısılabilme ve yine de toz kontrol özelliklerini korumak gibi yegâne bir özelligi bulunmaktadır.

Su püskürtme islevini yerine getirebilen herhangi bir ekipman Durasoil uygulamasında ekipmana zarar vermeden güvenli bir biçimde kullanılabilir. Donma kosullarında ve ıslak yüzey durumlarında dahî Durasoil, hava veya mevsim kosulları göz önüne alınmadan uygulanabilir. Durasoil herhangi bir toprak veya agrega tipine uygulanabilir ve tüm yıl boyunca tozu yerde tutabilir. Durasoil, yogun biçimde kullanılan askerî tank  yollarından çakıl garaj yollarına kadar tüm dünyadaki endüstriyel, askerî, ticarî alanlarda ve konut alanlarındaki toz kontrolü problemlerini aktif olarak çözmektedir.

Durasoil'in toz kontrolü ihtiyaçlarınızın çözümü olarak size sunabilecegi faydalardan yararlanabilmeniz için ürünümüzü ve hizmetlerimizi sirketinizin kullanımına sunmak istiyoruz.

ui & ux design • CRATER / development • ikidijital